Update over de actuele gevolgen Corona crisis maatregelen:

Interclub + jeugdinterclub:
Tennis Vlaanderen heeft gisteren medegedeeld dat al het interclubgebeuren in zijn huidige vorm en kalender niet doorgaat.
Verdere info over alternatieve plannen (eventueel een “Plan A” of een “Plan B” of een …) volgt, zodra er meer duidelijk kan komen afhankelijk van de maatregelen die zullen aangepast worden in de Corona crisis.
Beker Claus:
De inrichters van de Beker Claus (Vriendenclubs - KAVVV & FEDES) hebben al medegedeeld dat de wedstrijden t.e.m. 03/05 geannuleerd zijn. Ook hier zal verdere info over volgen, afhankelijk van de corona-maatregelen.
Toegang tot onze terreinen blijft verboden:
De huidige maatregelen lopen dus al zeker tot 19/04, misschien zelfs tot 03/05, dus onze terreinen blijven afgesloten. Verboden toegang.
Toekomst:
We volgen de situatie op de voet en houden onze leden op de hoogte.